Deepcool
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 159 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 0.164 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Kõrgus | 120x120x25mm cm |
| Laius | 120x120x25mm cm |
| Mõõdud (l x s x k) | 120x120x25mm mm |
| Muud funktsioonid | 4 Blue LEDs |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 1647 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 94 g |
| Producer | Deepcool |
| Sügavus | 120x120x25mm cm |
| Tare weight (kg) | 0.094 kg |
| Ventilaator | 1300 10%RPM |
| Volume (m3) | 0.0010494 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool, dp-fled-wb120, jahutused

