Fractal Design | Computer Fan | Momentum 14
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-F-MO1-1402
- Saadavus: 1
-
22€
Fractal Design | Computer Fan | Momentum 14
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 182.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 122.00 mm |
| Net weight | 0.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1297 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product family | Computer Fan |
| Producer product name | Momentum 14 |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |







