Gamemax | CPU Air cooler | SIGMA550 INFINITY | Black
- TootjadGamemax
- Mudel: SIGMA550 INFINITY BK
- Saadavus: 5
-
31€
Gamemax | CPU Air cooler | SIGMA550 INFINITY | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 470.00 mm |
| Gross height (mm) | 410.00 mm |
| Gross weight | 16.50 kg |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Net weight | 13.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: gamemax cpu air cooler sigma550 infinity black, sigma550 infinity bk, gamemax, jahutused

