Gamemax CPU Liquid Cooler | GLACIER 360 LCD WH | White
- TootjadGamemax
- Mudel: GLACIER 360 LCD WH
- Saadavus: 2
-
191€
Gamemax CPU Liquid Cooler | GLACIER 360 LCD WH | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 465.00 mm |
| Gross height (mm) | 355.00 mm |
| Gross weight | 8.50 kg |
| Gross width (mm) | 445.00 mm |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | CPU Liquid Cooler |
| Producer product name | GLACIER 360 LCD WH |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| WEEE tax | No |








