Thermal Grizzly Aeronaut Thermal Grease 1 g, 8.5 W/m K
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-A-001-RS
- Saadavus: 5
-
5€
Thermal Grizzly Aeronaut Thermal Grease 1 g, 8.5 W/m·K
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 10 mm |
| Brutokaal | 0.012 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 195 mm |
| Brutolaius (mm) | 100 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kaal | 1 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -150/200 C |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.000195 m |
| Muud funktsioonid | No electrical conductivity No curing Applicable with aluminum (warning is for Conductonaut only!) 0.0129 K/W thermal resistance |
| Netokaal | 0.004 kg |
| Plastik (ilma PET-ita) | 8 g |
| Producer product name | Aeronaut Thermal Grease |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojusjuhtivus | 8.5 W/m K |
| Taara kaal (kg) | 0.008 kg |
| Viskoossus | 110 160 pas |
| WEEE maks | No |
Sildid: thermal grizzly aeronaut thermal grease 1 g, 85 wm k, tg-a-001-rs, thermal grizzly, jahutused

