Thermal Grizzly AM5 Short Backplate Black
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-SB-R7000-R
- Saadavus: 5
-
17€
Thermal Grizzly AM5 Short Backplate Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 73.00 mm |
| Brutokaal | 0.10 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 8.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 70.00 mm |
| Gross depth master carton | 410.00 mm |
| Gross height master carton | 400.00 mm |
| Gross width master carton | 360.00 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Length: 68mm Width: 65mm Height: 3mm Material Anodised aluminium, polycarbonate |
| Net weight master carton | 5.82 kg |
| Netokaal | 0.07 kg |
| Paber/Papp | 24.00 g |
| Palette Qty | 10000 pc(s) |
| PET | 14.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 6.00 g |
| Producer product family | AM5 Short Backplate |
| Protsessori kaubamärgi nimi | N/A |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.03 kg |
| Tare weight master carton | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| WEEE maks | No |
Sildid: thermal grizzly am5 short backplate black, tg-sb-r7000-r, thermal grizzly, jahutused

