Corsair PC Case | 3500X ARGB | Black | Mid-Tower | ATX
- TootjadCorsair
- Mudel: CC-9011278-WW
- Saadavus: 5
-
142€
Corsair PC Case | 3500X ARGB | Black | Mid-Tower | ATX
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 506.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 11.44 kg |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid-Tower |
| Laienduspesad | 7 Horizontal (or 4 Vertical) |
| Net weight | 10.54 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Corsair |
| Producer product family | PC Case |
| Producer product name | 3500X ARGB |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX (305mm x 277mm) |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

