Deepcool Case | CG330 3F WH | White | Micro ATX
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CG330-WHNGM3-G
- Saadavus: 5
-
72€
Deepcool Case | CG330 3F WH | White | Micro ATX
| All | |
| Draivilahtrid | 1+1 x 3.5", 2+2 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Micro ATX |
| Laienduspesad | 5 |
| Net weight | 5.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | CG330 3F WH |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |











