Deepcool Case | CG580 4F V2 WH | White | ATX
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CG580-WHADA4-G-2
- Saadavus: 5
-
104€
Deepcool Case | CG580 4F V2 WH | White | ATX
| All | |
| Draivilahtrid | 2 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 520.00 mm |
| Gross weight | 9.80 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ATX |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 8.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | CG580 4F V2 WH |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |












