Deepcool Case | CH160 Plus | Black | Mini-ITX
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CH160-BKNGM0-G
- Saadavus: 5
-
65€
Deepcool Case | CH160 Plus | Black | Mini-ITX
| All | |
| Draivilahtrid | 1 x 3.5", 1+1 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 336.00 mm |
| Gross height (mm) | 284.00 mm |
| Gross weight | 3.80 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mini-ITX |
| Laienduspesad | 4 |
| Net weight | 3.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | CH160 Plus |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Mini-ITX/Micro-ATX |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool case ch160 plus black mini-itx, r-ch160-bkngm0-g, deepcool, korpused










