Deepcool Case | CH260 Wood | Black | Micro Tower
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CH260-BKNWM0-G-1
- Saadavus: 5
-
77€
Deepcool Case | CH260 Wood | Black | Micro Tower
| All | |
| Draivilahtrid | 1 x 3.5", 1 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 438.00 mm |
| Gross height (mm) | 313.00 mm |
| Gross weight | 6.30 kg |
| Gross width (mm) | 228.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Micro Tower |
| Laienduspesad | 4 |
| Net weight | 5.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | CH260 Wood |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |










