Deepcool CC560 V2 | White | Mid Tower | ATX
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CC560-WHGAA4-G-2
- Saadavus: 5
-
60€
Deepcool CC560 V2 | White | Mid Tower | ATX
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 6.40 kg |
| Gross width (mm) | 267.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid Tower |
| Net weight | 4.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product name | CC560 V2 |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





