Deepcool CG380 3F MIDI TOWER CASE, Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross weight | 7.83 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 6.83 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool cg380 3f midi tower case, black, r-cg380-bkagm3-g, deepcool, korpused

