Deepcool CH270 DIGITAL | Black | Mini-Tower | ATX PS2
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CH270-BKNDM0-G-1
- Saadavus: 5
-
87€
Deepcool CH270 DIGITAL | Black | Mini-Tower | ATX PS2
| All | |
| Draivilahtrid | 1 x 3.5", 1 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 6.80 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mini-Tower |
| Laienduspesad | 4 |
| Net weight | 5.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product name | CH270 DIGITAL |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2 |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Mini-ITX/Micro-ATX/Micro-ATX (Rear Connector) |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |











