Deepcool CH360 | White | Mid Tower | ATX PS2
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CH360-WHAPE3D-G-1
- Saadavus: 5
-
90€
Deepcool CH360 | White | Mid Tower | ATX PS2
| All | |
| Draivilahtrid | 2 x 3.5", 2+1 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 438.00 mm |
| Gross height (mm) | 441.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid Tower |
| Laienduspesad | 4 |
| Net weight | 7.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product name | CH360 |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2 |
| Toote värv | White |
| Ühilduvus | Mini-ITX, Micro-ATX |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






