Deepcool MATREXX 30 SI Black, Micro ATX, Power supply included No
- TootjadDeepcool
- Mudel: DP-MATX-MATREXX30-SI
- Saadavus: 5
-
31€
Deepcool MATREXX 30 SI Black, Micro ATX, Power supply included No
| All | |
| Aknaga | No |
| Brutokaal | 4.32 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 415.00 mm |
| Gross height (mm) | 465.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| I/O-pordid | USB2.0 1, USB3.0 1, Audio 1, Mic 1 |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Micro ATX |
| Laienduspesad | 4 |
| Materjal | ABS+SPCC (Steel panel thickness: 0.5mm) |
| Netokaal | 3.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer product name | MATREXX 30 SI |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2 (maximum length: 170mm) |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool matrexx 30 si black, micro atx, power supply included no, dp-matx-matrexx30-si, deepcool, korpused





