Deepcool | MATREXX 40 3FS | Black | Micro ATX | ATX PS2_Length less than 170mm
- TootjadDeepcool
- Mudel: DP-MATX-MATREXX40-3FS
- Saadavus: 5
-
52€
Deepcool | MATREXX 40 3FS | Black | Micro ATX | ATX PS2_Length less than 170mm
| All | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16.5 cm |
| Draivilahtrid | 2 x 3.5" Drive Bays 2 x 2.5" Drive Bays |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 470 mm |
| Gross height (mm) | 470 mm |
| Gross weight | 6.6 kg |
| Gross width (mm) | 294 mm |
| I/O-pordid | USB 3.0 x 1 USB 2.0 1 Audio x 1 |
| Installitud tagaventilaatorid | Pre-installed: Rear: 1 120mm LED fan Front:120mm 2 LED fan |
| Jahutus | Yes |
| Juhtmehaldus | Yes |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Micro ATX |
| Laienduspesad | 4 |
| Lisaventilaatorid | Front: 120mm 3 /140mm 2 Top: 120mm 2 /140mm 2 |
| Materjal | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Mõõdud (l x s x k) | 400 x 215 x 431 mm |
| Muud funktsioonid | Support up to six 120mm or four 140mm cooling fans Support radiators up to 280mm on top and in front Removable drive cage |
| Net weight | 5.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product name | MATREXX 40 3FS |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2_Length less than 170mm |
| Toote värv | Black |
| Vedelikjahutus | Yes |
| Volume (m3) | 0.0649446 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool matrexx 40 3fs black micro atx atx ps2length less than 170mm, dp-matx-matrexx40-3fs, deepcool, korpused

