Deepcool MATREXX 55 MESH Side window Black E-ATX Power supply included No
- TootjadDeepcool
- Mudel: DP-ATX-MATREXX55-MESH
- Saadavus: 5
-
56€
Deepcool MATREXX 55 MESH Side window Black E-ATX Power supply included No
| All | |
| Aknaga | Yes |
| Brutokaal | 7.7 kg |
| Draivilahtrid | 2x 3.5", 4x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 525 mm |
| Gross height (mm) | 515 mm |
| Gross width (mm) | 275 mm |
| I/O-pordid | USB2.0 2, USB3.0 1, Audio 1, Mic 1 |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | E-ATX |
| Laienduspesad | 7 |
| Netokaal | 6.7 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Producer product name | MATREXX 55 MESH |
| Taara kaal (kg) | 1.00 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2 Length less than 170mm) |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.074353125 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: deepcool matrexx 55 mesh side window black e-atx power supply included no, dp-atx-matrexx55-mesh, deepcool, korpused











