Deepcool Smarter USB 3.0 x1, USB 2.0 x 1, Mic x1, Spk x1, Black, Micro ATX, Power supply included No
- TootjadDeepcool
- Mudel: DP-MATX-SMTR
- Saadavus: 5
-
30€
Deepcool Smarter USB 3.0 x1, USB 2.0 x 1, Mic x1, Spk x1, Black, Micro ATX, Power supply included No
| All | |
| Brutokaal | 3.86 kg |
| Draivilahtrid | 5.25": 1 Exposed 3.5": 2 Hidden, 1 Exposed2.5": 1 Hidden, " |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 470 mm |
| Gross height (mm) | 410 mm |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Jahutuse tüüp | Front: 120 x 25mm fan x 1 80mm / 90mm (optional)Rear: 80 / 90 mm fan x 1 (optional)Side: 120 mm fan x 1 (optional) |
| Kaal | Net Weight: 4.0 kg / 8.84 lbsGross Weight: 5.1 kg / 11.24 lbs g |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kõrgus | (W) 195 x (H) 370 x (D) 400 mm mm |
| Kujutegur | Micro ATX |
| Laienduspesad | 4 |
| Laienduspesade arv | 4 |
| Laius | (W) 195 x (H) 370 x (D) 400 mm mm |
| Materjal | Steel Body ABS plastic Mesh Front bezel |
| Mõõdud (l x s x k) | (W) 195 x (H) 370 x (D) 400 mm mm |
| Muud funktsioonid | with USB 3.0 |
| Netokaal | 3 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paneeli tüüp | USB 3.0 x1, USB 2.0 x 1, Mic x1, Spk x1 |
| Producer product name | Smarter |
| Sügavus | (W) 195 x (H) 370 x (D) 400 mm mm |
| Tare weight (kg) | 0.86 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | Standard ATX PS2 (optional) W |
| Volume (m3) | 0.044321 m |
Sildid: deepcool smarter usb 30 x1, usb 20 x 1, mic x1, spk x1, black, micro atx, power supply included no, dp-matx-smtr, deepcool, korpused





