Fractal Design | Define 7 XL | Black | ATX | ATX
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-DEF7X-01
- Saadavus: 3
-
210€
Fractal Design | Define 7 XL | Black | ATX | ATX
| All | |
| Aknaga | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 646 mm |
| Gross height (mm) | 708 mm |
| Gross weight | 20.1 kg |
| Gross width (mm) | 357 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ATX |
| Muud funktsioonid | Front ports: 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| Net weight | 17.9 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | Define 7 XL |
| Tare weight (kg) | 2.20 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.163280376 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

