Fractal Design HDD Tray kit Type-B (2-pack) Black
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-A-TRAY-001
- Saadavus: 2
-
18€
Fractal Design HDD Tray kit – Type-B (2-pack) Black
| All | |
| Brutokaal | 0.37 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 224.00 mm |
| Gross width (mm) | 37.00 mm |
| Muud funktsioonid | Includes two 3.5 /2.5 HDD/SSD trays and mounting hardware. Designed for use in Define 7 Series and other Fractal Design cases with Type-B HDD mounts. Includes vibration damping rubber grommets. |
| Netokaal | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Producer product name | HDD Tray kit Type-B (2-pack) |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Define 7 Define 7 XL Light Tempered Glass Define 7 XL Dark Tempered Glass |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: fractal design hdd tray kit type-b 2-pack black, fd-a-tray-001, fractal design, korpused



