Fractal Design | NODE 304 | 2 - USB 3.0 (Internal 3.0 to 2.0 adapter included)1 - 3.5mm audio in (microphone)1 - 3.5mm audio out
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-CA-NODE-304-BL
- Saadavus: 4
-
98€
Fractal Design | NODE 304 | 2 - USB 3.0 (Internal 3.0 to 2.0 adapter included)1 - 3.5mm audio in (microphone)1 - 3.5mm audio out (headphone)Power button with LEDHDD LED | Black | Power supply included No
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 6 |
| Aknaga | No |
| Audiosisend | Yes |
| Audioväljund | Yes |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16.5 cm |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Embeeded battery | No |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 31 cm |
| Gross depth (mm) | 335 mm |
| Gross height (mm) | 450 mm |
| Gross weight | 5.75 kg |
| Gross width (mm) | 285 mm |
| Installitud esiventilaatorid | 2x 92 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 140 mm |
| Jahutuse tüüp | 2 - Front mounted 92mm Silent Series R2 hydraulic bearing fans, 1300 RPM speed (compatible with 80mm fans) included1 - Rear mounted 140mm Silent Series R2 hydraulic bearing fan, 1000 RPM speed (compatible with 120mm fans) includedRemovable air filters for |
| Juhend | Yes |
| Kaal | 4.9 oz |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kasutusjuhend | Yes |
| Kõrgus | 37.4 cm |
| Laienduspesad | Mini ITX, DTX motherboard compatibility2 expansion slots6 supports either 3.5" or 2.5" HHD / SSDATX PSUs, up to 160mm in length (To fit in combination with a long graphics card, PSUs with modular connectors on the back typically need to be shorter than 16 |
| Laienduspesade arv | 2 |
| Laius | 25 cm |
| LED-indikaatorid | HDD |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 2 |
| Maksimaalne küljeventilaatorite arv | 1 |
| Mõõdud (l x s x k) | (W x H x D): 250 x 210 x 374 mm mm |
| Muud funktsioonid | Compact, modular interiorMinimalistic design with an elegant aluminum front panelUnique new modular mounting system that accommodates up to 6 hard drivesAccommodates tower CPU coolers and single-fan water cooling systemsFiltered air intakes ensure a dust- |
| Net weight | 4.336 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paneeli tüüp | 2 - USB 3.0 (Internal 3.0 to 2.0 adapter included)1 - 3.5mm audio in (microphone)1 - 3.5mm audio out (headphone)Power button with LEDHDD LED |
| Paper/Pasteboard | 1387.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | NODE 304 |
| Sobilik | Home/Office |
| Sügavus | 21 cm |
| Tare weight (kg) | 1.414 kg |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 80,92 mm |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 mm |
| Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Toite LED-indikaator | Yes |
| Toiteploki asukoht | Bottom |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 16 cm |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | PC |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tüüp-A liideste arv | 2 |
| Volume (m3) | 0.04296375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fractal design node 304 2 - usb 30 internal 30 to 20 adapter included1 - 35mm audio in microphone1 - 35mm audio out, fd-ca-node-304-bl, fractal design, korpused

