Gamemax Case | NEX C56 VC BK | ATX
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 503.00 mm |
| Gross height (mm) | 532.00 mm |
| Gross weight | 10.40 kg |
| Gross width (mm) | 382.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ATX |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 9.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | NEX C56 VC BK |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |









