Gamemax Case | STORM 2 AW | ATX
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 486.00 mm |
| Gross height (mm) | 433.00 mm |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ATX |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 4.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 360.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | STORM 2 AW |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |







