Genesis Gaming PC Case | Diaxid 605 ARGB | White | Midi Tower
- TootjadGenesis
- Mudel: NPC-2173
- Saadavus: 5
-
76€
Genesis Gaming PC Case | Diaxid 605 ARGB | White | Midi Tower
| All | |
| Draivilahtrid | 2 x 3.5", 3 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 285.00 mm |
| Gross weight | 8.36 kg |
| Gross width (mm) | 530.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Midi Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 7.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1091.00 g |
| Plastic (No PET) | 2487.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product family | Gaming PC Case |
| Producer product name | Diaxid 605 ARGB |
| Tare weight (kg) | 1.26 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



















