MSI PC Case MAG FORGE M100A Black Micro ATX Tower Power supply included No
- TootjadMSI
- Mudel: MAG FORGE M100A
- Saadavus: 5
-
47€
MSI PC Case MAG FORGE M100A Black Micro ATX Tower Power supply included No
| All | |
| Audiosisend | 1x 3.5mm Mic Jack |
| Audioväljund | 1x 3.5mm Mic Jack |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16 cm |
| Draivilahtrid | 2x 2.5 , 1x 2.5 / 3.5 , 1x 3.5 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross depth master carton | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross height master carton | 470.00 mm |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Gross width master carton | 570.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kõrgus | 42.3 cm |
| Kujutegur | Micro ATX Tower |
| Laienduspesad | 4 |
| Laius | 20 cm |
| Muud funktsioonid | The MAG FORGE M100 Series is optimized to provide generous and effective airflow for system cooling. The MAG FORGE M100 Series can mount up to 6 fans |
| Net weight | 3.96 kg |
| Net weight master carton | 5.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product family | PC Case |
| Producer product name | MAG FORGE M100A |
| Sügavus | 38.8 cm |
| Tare weight (kg) | 1.04 kg |
| Tare weight master carton | 1.10 kg |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 3x 120mm mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 1x 120mm mm |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 2 x 120 mm mm |
| Toite tüüp | ATX |
| Toiteploki asukoht | Bottom |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Micro-ATX / Mini-ITX |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tüüp-A liideste arv | 1 |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi pc case mag forge m100a black micro atx tower power supply included no, mag forge m100a, msi, korpused





