G.Skill 32 Kit (16GBx2) GB DDR4 3200 MHz Notebook Registered No ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3200C22D-32GRS
- Saadavus: 5
-
283€
G.Skill 32 Kit (16GBx2) GB DDR4 3200 MHz Notebook Registered No ECC No
| All | |
| Brutokaal | 0.052 kg |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 141 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Komponent | Notebook |
| Maht | 32 Kit (16GBx2) GB |
| Mälu kujutegur | SO-DIMM |
| Mälu pinge | 1.20 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Netokaal | 0.026 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7660 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 18 g |
| PET | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer product name | Ripjaws |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Taara kaal (kg) | 0.026 kg |
| Volume (m3) | 0.0002256 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: gskill 32 kit 16gbx2 gb ddr4 3200 mhz notebook registered no ecc no, f4-3200c22d-32grs, gskill, malud



