G.Skill Ripjaws S5 32 GB, DDR5, 5600 MHz, PC/server, Registered No, ECC No, 2x16 GB
- TootjadG.Skill
- Mudel: F5-5600J4040C16GX2-RS5K
- Saadavus: 1
-
502€
G.Skill Ripjaws S5 32 GB, DDR5, 5600 MHz, PC/server, Registered No, ECC No, 2x16 GB
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 215.90 mm |
| Brutokaal | 0.16 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 15.74 mm |
| Brutolaius (mm) | 139.70 mm |
| CAS-latentsusaeg | CL40-40-40-89 |
| ECC | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 GB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu pinge | 1.20 V |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Muud funktsioonid | Ripjaws S5 is a high-performance DDR5 memory tailor-made for the latest Intel Core processor platform |
| Netokaal | 0.12 kg |
| Paber/Papp | 38.00 g |
| PET | 30.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 6 g |
| Producer product name | Ripjaws S5 |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.04 kg |
| Tare other | 0.10 g |
| Tehnilised omadused | SPD Speed: 4800MHz SPD Voltage: 1.10V |
| WEEE maks | No |
Sildid: gskill ripjaws s5 32 gb, ddr5, 5600 mhz, pcserver, registered no, ecc no, 2x16 gb, f5-5600j4040c16gx2-rs5k, gskill, malud


