G.Skill Ripjaws S5 | 32 Kit (16GBx2) GB | DDR5 | 6000 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F5-6000J3636F16GX2-RS5K
- Saadavus: 4
-
488€
G.Skill Ripjaws S5 | 32 Kit (16GBx2) GB | DDR5 | 6000 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross weight | 0.164 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 Kit (16GBx2) GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 6000 MHz |
| Net weight | 0.062 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2769 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | G.Skill |
| Producer product name | Ripjaws S5 |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.102 kg |
| Volume (m3) | 0.000312 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |

