G.Skill | Trident Z Neo | 32 GB | DDR4 | 3600 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3600C18D-32GTZN
- Saadavus: 1
-
313€
G.Skill | Trident Z Neo | 32 GB | DDR4 | 3600 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 134 mm |
| Gross weight | 0.186 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM 288-pin |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3600 MHz |
| Muud funktsioonid | Engineered and optimized for full compatibility on the latest AMD Ryzen platforms. Vibrant RGB lighting to any gaming PC or workstation with latest AMD Ryzen CPUs and AMD DDR4 motherboards. |
| Net weight | 0.156 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2687 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| PET | 14 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | G.Skill |
| Producer product name | Trident Z Neo |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare other | 0.10 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Tehnilised omadused | SPD Speed: 2133MHz SPD Voltage: 1.20V |
| Volume (m3) | 0.0003216 m |
| Warranty | Limited Lifetime |
| WEEE tax | No |
Sildid: gskill trident z neo 32 gb ddr4 3600 mhz pcserver registered no ecc no, f4-3600c18d-32gtzn, gskill, malud




