G.Skill Trident Z Neo (for AMD) 32 GB, DDR4, 3600 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3600C16D-32GTZNC
- Saadavus: 5
-
332€
G.Skill Trident Z Neo (for AMD) 32 GB, DDR4, 3600 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
| All | |
| Brutokaal | 0.2063 kg |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3600 MHz |
| Netokaal | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 12 g |
| PET | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.3 g |
| Producer product name | Trident Z Neo (for AMD) |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.0153 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: gskill trident z neo for amd 32 gb, ddr4, 3600 mhz, pcserver, registered no, ecc no, f4-3600c16d-32gtznc, gskill, malud

