G.Skill Trident Z5 RGB DDR5-7200 CL34-45-45-115 1.40V, 32GB (2x16GB), Intel XMP, Black | G.Skill
- TootjadG.Skill
- Mudel: F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK
- Saadavus: 4
-
649€
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5-7200 CL34-45-45-115 1.40V, 32GB (2x16GB), Intel XMP, Black | G.Skill
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1929 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 17 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | G.Skill |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |

