Kingston 16 GB, DDR4, 3200 MHz, Notebook, Registered No, ECC No
- TootjadKingston
- Mudel: KVR32S22S8/16
- Saadavus: 5
-
170€
Kingston 16 GB, DDR4, 3200 MHz, Notebook, Registered No, ECC No
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 7 mm |
| Brutokaal | 0.018 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 95 mm |
| Brutolaius (mm) | 45 mm |
| CAS-latentsusaeg | CL19 |
| ECC | No |
| Garantii | 60 month(s) |
| Gross depth master carton | 205 mm |
| Gross height master carton | 55 mm |
| Gross width master carton | 115 mm |
| Kogus pakendis | 25 pc(s) |
| Komponent | Notebook |
| Maht | 16 GB |
| Maht (m3) | 0.000029925 m |
| Mälu kujutegur | 260 Pin SODIMM |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight master carton | 0.425 kg |
| Netokaal | 0.009 kg |
| Paber/Papp | 9 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.009 kg |
| Tare weight master carton | 0.013 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: kingston 16 gb, ddr4, 3200 mhz, notebook, registered no, ecc no, kvr32s22s816, kingston, malud

