Kingston | 8 GB | DDR4 | 3200 MHz | Notebook | Registered No | ECC No
- TootjadKingston
- Mudel: KCP432SS8/8
- Saadavus: 5
-
137€
Kingston | 8 GB | DDR4 | 3200 MHz | Notebook | Registered No | ECC No
| All | |
| CAS-latentsusaeg | CL22 |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Komponent | Notebook |
| Maht | 8 GB |
| Mälu kujutegur | 260 Pin SODIMM |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1x8 GB |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12321 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Kingston |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: kingston 8 gb ddr4 3200 mhz notebook registered no ecc no, kcp432ss88, kingston, malud


