Kingston 8 GB DDR4 3200 MHz PC/server Registered No ECC No
- TootjadKingston
- Mudel: KF432C16BB/8
- Saadavus: 3
-
125€
Kingston 8 GB DDR4 3200 MHz PC/server Registered No ECC No
| All | |
| CAS-latentsusaeg | CL16 |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross weight | 0.051 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 8 GB |
| Mälu kujutegur | 288-Pin DIMM |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1x8 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 0.041 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12321 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer product name | Fury Beast |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00014025 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: kingston 8 gb ddr4 3200 mhz pcserver registered no ecc no, kf432c16bb8, kingston, malud


