Kingston Fury Beast 16 GB, DDR4, 3600 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
- TootjadKingston
- Mudel: KF436C17BBK2/16
- Saadavus: 5
-
244€
Kingston Fury Beast 16 GB, DDR4, 3600 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 15 mm |
| Brutokaal | 0.092 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 170 mm |
| Brutolaius (mm) | 95 mm |
| CAS-latentsusaeg | CL17 |
| ECC | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 16 GB |
| Maht (m3) | 0.00024225 m |
| Mälu kujutegur | 288-Pin DIMM |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x8 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3600 MHz |
| Netokaal | 0.065 kg |
| Paber/Papp | 12 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 15.00 g |
| Producer product name | Fury Beast |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.027 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: kingston fury beast 16 gb, ddr4, 3600 mhz, pcserver, registered no, ecc no, kf436c17bbk216, kingston, malud





