Lexar 32 Kit (16GBx2) GB DDR5 6400 MHz PC/server Registered No ECC Yes
- TootjadLexar
- Mudel: LD5EU016G-R6400GDLA
- Saadavus: 5
-
580€
Lexar 32 Kit (16GBx2) GB DDR5 6400 MHz PC/server Registered No ECC Yes
| All | |
| Brutokaal | 0.17 kg |
| ECC | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 12.00 mm |
| Gross height (mm) | 157.00 mm |
| Gross width (mm) | 147.00 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 Kit (16GBx2) GB |
| Mälu kujutegur | 288-Pin DIMM |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu pinge | 1.4 V |
| Mälu taktsagedus | 6400 MHz |
| Netokaal | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3120 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer product name | ARES RGB |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Taara kaal (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: lexar 32 kit 16gbx2 gb ddr5 6400 mhz pcserver registered no ecc yes, ld5eu016g-r6400gdla, lexar, malud


