Lexar 32 Kit (16GBx2) GB DDR5 6800 MHz PC/server Registered No ECC No
- TootjadLexar
- Mudel: LD5U16G68C34LA-RGD
- Saadavus: 5
-
608€
Lexar 32 Kit (16GBx2) GB DDR5 6800 MHz PC/server Registered No ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 Kit (16GBx2) GB |
| Mälu taktsagedus | 6800 MHz |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3857 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer product family | Desktop Memory |
| Producer product name | ARES |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexar 32 kit 16gbx2 gb ddr5 6800 mhz pcserver registered no ecc no, ld5u16g68c34la-rgd, lexar, malud



