Lexar 8 GB DDR4 3200 MHz Notebook Registered No ECC No
- TootjadLexar
- Mudel: LD4AS008G-B3200GSST
- Saadavus: 5
-
86€
Lexar 8 GB DDR4 3200 MHz Notebook Registered No ECC No
| All | |
| Brutokaal | 0.021 kg |
| CAS-latentsusaeg | CL19 |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross depth master carton | 530 mm |
| Gross height (mm) | 147 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Komponent | Notebook |
| Maht | 8 GB |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1x8 GB |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight master carton | 5.04 kg |
| Netokaal | 0.006 kg |
| Packing quantity | 240 pc(s) |
| Palette Qty | 12240 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Taara kaal (kg) | 0.015 kg |
| Tare weight master carton | 0.337 kg |
| Volume (m3) | 0.00006615 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: lexar 8 gb ddr4 3200 mhz notebook registered no ecc no, ld4as008g-b3200gsst, lexar, malud







