Lexar 8 GB DDR4 3200 MHz PC/server Registered No ECC No
- TootjadLexar
- Mudel: LD4AU008G-B3200GSST
- Saadavus: 5
-
85€
Lexar 8 GB DDR4 3200 MHz PC/server Registered No ECC No
| All | |
| Brutokaal | 0.031 kg |
| CAS-latentsusaeg | CL19 |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross depth master carton | 522 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross height master carton | 198 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross width master carton | 328 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 8 GB |
| Mälu kujutegur | 288 PIN U-DIMM |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 X 8 GB |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight master carton | 7.44 kg |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Packing quantity | 240 pc(s) |
| Palette Qty | 12000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Producer product name | Lexar DDR4 8GB 288 PIN U-DIMM 3200Mbps |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Taara kaal (kg) | 0.021 kg |
| Tare weight master carton | 0.339 kg |
| Volume (m3) | 0.000097875 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: lexar 8 gb ddr4 3200 mhz pcserver registered no ecc no, ld4au008g-b3200gsst, lexar, malud







