Lexar LD4U08G32C22ST-BGS | 8 GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadLexar
- Mudel: LD4U08G32C22ST-BGS
- Saadavus: 5
-
83€
Lexar LD4U08G32C22ST-BGS | 8 GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 8 GB |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 864 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Lexar |
| Producer product name | LD4U08G32C22ST-BGS |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |

