Silicon Power XPOWER Pulse | 16 GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP016GXLZU320BSI
- Saadavus: 1
-
187€
Silicon Power XPOWER Pulse | 16 GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 33.00 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 16 GB |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18182 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product name | XPOWER Pulse |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

