Asus ZenDrive U8M (SDRW-08U8M-U) Interface USB Type-C DVD RW CD read speed 24 x CD write speed 24 x Gold
- TootjadAsus
- Mudel: 90DD0295-M29000
- Saadavus: 5
-
38€
Asus ZenDrive U8M (SDRW-08U8M-U) Interface USB Type-C DVD±RW CD read speed 24 x CD write speed 24 x Gold
| All | |
| Brutokaal | 0.387 kg |
| CD kirjutamise kiirus | 24 x |
| CD lugemise kiirus | 24 x |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross depth master carton | 345 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Liides | USB Type-C |
| Net weight master carton | 3.87 kg |
| Netokaal | 0.247 kg |
| Optilise seadme tüüp | DVD RW |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 990 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer product name | ZenDrive U8M (SDRW-08U8M-U) |
| Sisemine | No |
| Taara kaal (kg) | 0.14 kg |
| Tare weight master carton | 0.295 kg |
| Toote värv | Gold |
| Volume (m3) | 0.00126225 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: asus zendrive u8m sdrw-08u8m-u interface usb type-c dvd rw cd read speed 24 x cd write speed 24 x gold, 90dd0295-m29000, asus, optilised seadmed dvdbluray










