Asus ZenDrive V1M DVD Recorder (SDRW-08V1M-U) Interface USB Type-C DVD RW CD read speed 24 x CD write speed 24 x Black
- TootjadAsus
- Mudel: 90DD02L0-M29000
- Saadavus: 5
-
44€
Asus ZenDrive V1M DVD Recorder (SDRW-08V1M-U) Interface USB Type-C DVD±RW CD read speed 24 x CD write speed 24 x Black
| All | |
| Brutokaal | 0.4 kg |
| CD kirjutamise kiirus | 24 x |
| CD lugemise kiirus | 24 x |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross depth master carton | 350 mm |
| Gross height (mm) | 173 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Liides | USB Type-C |
| Net weight master carton | 4 kg |
| Netokaal | 0.135 kg |
| Optilise seadme tüüp | DVD RW |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 980 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer product name | ZenDrive V1M DVD Recorder (SDRW-08V1M-U) |
| Sisemine | No |
| Taara kaal (kg) | 0.265 kg |
| Tare weight master carton | 0.3 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00142725 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: asus zendrive v1m dvd recorder sdrw-08v1m-u interface usb type-c dvd rw cd read speed 24 x cd write speed 24 x black, 90dd02l0-m29000, asus, optilised seadmed dvdbluray









