AMD Ryzen 5 7500X3D | AM5 | Processor threads 12 | AMD | Processor cores 6
- TootjadAMD
- Mudel: 100-100001904WOF
- Saadavus: 5
-
277€
AMD Ryzen 5 7500X3D | AM5 | Processor threads 12 | AMD | Processor cores 6
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 132.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 640 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | AMD |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori mudel | Ryzen 5 7500X3D |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |

