AMD Ryzen 5 8400F | AM5 | Processor threads 12 | AMD | Processor cores 6
- TootjadAMD
- Mudel: 100-100001591BOX
- Saadavus: 2
-
163€
AMD Ryzen 5 8400F | AM5 | Processor threads 12 | AMD | Processor cores 6
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| Net weight | 0.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 674 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | AMD |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori mudel | Ryzen 5 8400F |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |

