AMD Ryzen 7 9850X3D | AM5 | Processor threads 16 | AMD | Processor cores 8
- TootjadAMD
- Mudel: 100-100001973WOF
- Saadavus: 5
-
554€
AMD Ryzen 7 9850X3D | AM5 | Processor threads 16 | AMD | Processor cores 8
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 132.00 mm |
| Gross height (mm) | 138.00 mm |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 632 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | AMD |
| Protsessori harud | 16 |
| Protsessori mudel | Ryzen 7 9850X3D |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |


