AMD Ryzen 9 9900X3D | AM5 | Processor threads 24 | AMD | Processor cores 12
- TootjadAMD
- Mudel: 100-100001368WOF
- Saadavus: 4
-
625€
AMD Ryzen 9 9900X3D | AM5 | Processor threads 24 | AMD | Processor cores 12
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 674 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | AMD |
| Protsessori harud | 24 |
| Protsessori mudel | Ryzen 9 9900X3D |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| Protsessorituumad | 12 |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: amd ryzen 9 9900x3d am5 processor threads 24 amd processor cores 12, 100-100001368wof, amd, protsessorid

