Intel i3-12100F, 3.30 GHz, FCLGA1700, Processor threads 8, Packing Retail, Processor cores 4, Component for Desktop
- TootjadIntel
- Mudel: BX8071512100F
- Saadavus: 5
-
112€
Intel i3-12100F, 3.30 GHz, FCLGA1700, Processor threads 8, Packing Retail, Processor cores 4, Component for Desktop
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 80 mm |
| Brutokaal | 0.5 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 120 mm |
| Brutolaius (mm) | 105 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height master carton | 120 mm |
| Gross width master carton | 130 mm |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Komponent | Desktop |
| Maht (m3) | 0.001008 m |
| Net weight master carton | 2.5 kg |
| Netokaal | 0.356 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Pakendamine | Retail |
| Plastik (ilma PET-ita) | 44.00 g |
| Protsessori harud | 8 |
| Protsessori mudel | i3-12100F |
| Protsessori perekond | Intel Core i3 |
| Protsessori pesa | FCLGA1700 |
| Protsessori sagedus | 3.30 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Sagedusvahemik | 3.30-4.30 GHz |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.14 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: intel i3-12100f, 330 ghz, fclga1700, processor threads 8, packing retail, processor cores 4, component for desktop, bx8071512100f, intel, protsessorid

