ADATA Ultimate SU630 3D NAND SSD 240 GB SSD form factor 2.5 SSD interface SATA Write speed 450 MB/s Read speed 520 MB/s
- TootjadADATA
- Mudel: ASU630SS-240GQ-R
- Saadavus: 1
-
62€
ADATA Ultimate SU630 3D NAND SSD 240 GB SSD form factor 2.5” SSD interface SATA Write speed 450 MB/s Read speed 520 MB/s
| All | |
| Brutokaal | 0.064 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 127 mm |
| Gross height (mm) | 134 mm |
| Gross width (mm) | 8 mm |
| Kirjutamise kiirus | 450 MB/s |
| Lugemise kiirus | 520 MB/s |
| Netokaal | 0.034 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 12692 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Pooljuhtketta liides | SATA |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Producer product name | Ultimate SU630 3D NAND SSD |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5 |
| Taara kaal (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.000136144 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: adata ultimate su630 3d nand ssd 240 gb ssd form factor 25 ssd interface sata write speed 450 mbs read speed 520 mbs, asu630ss-240gq-r, adata, ssd


